با گسترش و همه گیری اینترنت ، اکثر کسب و کارها و مشتریان به سمت خرید اینترنتی جذب شدند و طی سال های اخیر ، رقابت تنگاتنگی بین فروشگاه های اینترنتی پوشاک ایران ، برای فروش محصولات در فضای وب ، صورت گرفت .

و همین موضوع توقع مشتریان از فضای انلاین و برندها را افزایش داد .

در این مقاله به موضوعات مهمی ، که امروزه فروشگاه های اینترنتی پوشاک را تحت شعاع قرار می دهد می پردازیم .

نقش بلاگرها و افراد مشهور در این فضا را بررسی می کنیم و در نهایت بهترین فروشگاه های اینترنتی پوشاک و انلاین شاپ های اینستاگرامی را مقایسه خواهیم کرد .

برای توضیحات بیشتر ، مقاله را بخوانید .

چرا فروشگاه های اینترنتی پوشاک در زندگی ما مهم هستند ؟

همانطور که می دانید درگیری های روزمره ، جوامع امروزی ، این اجازه را به ما نخواهد داد تا ساعت ها در مراکز خرید و پاساژ ها ، مشغول خرید باشیم و هم چنین تراکم و شلوغی خیابان ها در اکثر ساعات روز به خصوص کلان شهرها  ، باعث ترافیک سنگینی در سطح شهر می شود که همین موضوع هم کلافه کننده است ، به همین جهت برای  بسیاری از مشتریان خرید آنلاین نسبت به خرید حضوری ارجحیت دارد .

از سوی دیگر ، در فروشگاه اینترنتی پوشاک ، دیدن رنگبندی و تنوع محصولات ، دسترسی راحت به اطلاعات کامل محصول ؛ نظیر مقدار آبرفت، نوع پارچه و حتی نوع شستشو ، خرید اینترنتی را برای مشتریان گزینه ای مطمئن و دلچسب می کند ، در فروشگاه های حضوری امکان مقایسه و مشاهده تمام محصولات وجود ندارد و از این لحاظ ، فروشگاه های اینترنتی پوشاک در زندگی ما نقش مهمی ایفا می کنند .

هم چنین افتتاح شعبه در شهرهای مختلف ، حامل هزینه های زیادی برای یک برند است اما با وجود فروشگاه های اینترنتی ، تمامی شهرها ، امکان استفاده و خرید محصولات را دارند .

لازم به ذکر است با وجود چنین فضایی ، حتی افرادی با شرایط خاص هم چون معلولان ، زنان باردار و حتی سالمندان امکان خرید راحت و بدون دردسر را تجربه می کنند .

 

اینترنت عضو حیاتی زندگی

در عصر امروز اینترنت عضو جدایی ناپذیر زندگی و فرهنگ جوامع بشری شده و نقش پررنگ آن در سبک زندگی مدرن امروزه ، غیر قابل انکار است ؛ به طوری که برای تمام مسائل روزمره نظیر ارتباطات ، مسیریابی ، یادگرفتن زبان جدید ، فیلم دیدن ، خرید و حتی بازهای انلاین و … از ان استفاده می کنیم .

تلفیق تنوع طلبی ،کمبودزمان و ترافیک شهری عوامل مهمی در تشویق و ترویج خرید انلاین نسبت به خرید حضوری در مراکز خرید است .

هم چنین اینترنت امکان کار مجازی را فراهم کرده است و بسیاری از افراد در بستر وب ، با کمترین هزینه ، مشغول کسب درامد هستند .

 

همه یکجا

برای خرید حضوری ، گزینه ای جز بازارهای محلی و مراکز خرید اطراف محیط زندگی نداریم و همین موضوع حق انتخاب را کم می کند .

اما با وجود فضای وب و فروشگاه های اینترنتی پوشاک ، شما تنوع محصولات یک برند را به طور کامل در سایت ایشان خواهید دید و حتی امکان خرید و مقایسه  از فروشگاه های انلاین سراسر دنیا به راحتی در این فضا ، قابل انجام است .

مهم نیست طرفدار سبک مینیمال باشید یا بوهو ، در هر حالت با یک جست و جوی ساده در چنین فضایی  قادر هستید تا مناسب ترین استایل شخصی تان برای یک قرار کاری فوری و یا یک دورهمی را بدون ذره ای معطلی و اتلاف وقت پیدا کنید .

 

بهترین فروشگاه های اینترنتی پوشاک ایران

همانطور که گفته شده ، امروزه خرید اینترنتی از فروشگاه های آنلاین نسبت به خرید حضوری  بسیار راحت تر و دلچسب تر است ، زیرا خرید از این فروشگاه ها بیست و چهار ساعته امکان پذیر بوده و برخی از این سایت ها امکان پاسخگویی در تمام ساعات روز را دارند. فروشگاه های اینترنتی پوشاک ایرانی ، با گذشت زمان در جهت ارائه خدمات بهتر برای مثال تصاویر حرفه ای و با کیفیت ، پشتیبانی قوی و پاسخگویی 24 ساعته ، ارسال رایگان ، بسته بندی شیک و تعویض و مرجوع ، امکان خرید محصولات خود را دو چندان کرده اند .

برای مثال شما می توانید در فضای آنلاین ، به راحتی وب سایت سله بن را با بادی اسپینر یا برندهای دیگر ایرانی مقایسه نمایید و متوجه نقاط قوت و ضعف این برندها شوید .
در سال های اخیر خرید پوشاک ارزان قیمت ، یکی از دغدغه های اصلی خانواده های ایرانی بوده است و همواره برای خرید لباس ارزان زنانه و مردانه ، در فضای وب مشغول جستجو ، بوده اند .برند سله بن یکی از برندهای ایرانی است که همواره تلاش کرده، حداقل نیاز پوشاک خانواده را با بهترین کیفیت و حداقل قیمت ممکن برای تمام اقشار جامعه ایرانی فراهم نماید .
به همین دلیل یکی از توصیه های من به تمام خوانندگان این مقاله ، خرید لباس ارزان قیمت برند سله بن است .

 

 

 

فروشگاه های اینترنتی پوشاک در ایران به کدام سمت می روند ؟

در سال های گذشته ، تقریبا اکثر مشتریان ایرانی  از فضای وب و امکان کلاهبرداری و سرقت اطلاعات ایشان ، و یا حتی عدم تطابق عکس کالا و محصول ناراضی بودند .

اما این موضوع در سال های اخیر با افزایش اگاهی مردم و تلاش های پلیس فتا ، به حداقل خود رسیده است و سایت های اینترنتی در جهت بروز شدن و کاربری اسان ، تلاش های بسیاری  به خرج داده اند .

امروزه فروشگاه های اینترنتی پوشاک ایرانی ، به نظرات مشتریان خود به شدت اهمیت می دهند و سعی بر جلب رضایت مشتریان دارند .

برای مثال اضافه شدن چارت سایز لباس و حتی ربات سایز بندی به این فروشگاه ها گام مهمی در جهت کاربری راحت تر مشتریان است .

و یا امکاناتی نظیر تعویض و مرجوع که قبلا در این وبسایت ها دیده نمی شد ، حالا یکی از دلایل اعتماد مشتریان به این برندها شده است .

بررسی فروشگاه های اینترنتی پوشاک ایرانی ، نشان می دهد که با افزایش تنوع محصولات و مولتی برند شدن سعی دارند تمام ایتم های یک استایل را فراهم کنند .

برای مثال فروشگاه اینترنتی پوشاک سله بن ، یکی از سایت های اینترنتی با کاربری اسان و تنوع محصولات بالا است به طوری که پلوشرت های مردانه سله بن ، بیش از 100 رنگ و مدل متنوع دارند .

سله بن یکی از برندهای مطرح ایرانی است که در سال های اخیر بهترین پلوشرت ها و تیشرت های مردانه ، را دربازار عرضه کرده است .

برای خرید پلوشرت و تیشرت مردانه سله بن ، حتما به وبسایت این مجموعه سر بزنید .

با این حال هنوز هم برخی از مشتریان ایرانی ، از این سایت ها ناراضی و گاها عصبانی هستند .

مشتریان ناراضی ایران

یکی از پرتکرارترین مواردی که مشتریان ناراضی از ان گلایه مند هستند تاخیر در ارسال سفارشات است .

سیستم لجستیک و ارسال مرسولات بین شهری در کشور توسط چندین سازمان بزرگ نظیر پست جمهوری اسلامی ایران و تیپاکس و چندین شرکت کوچکتر انجام می شود . برای مشتریان در شهرهای دورتر از پایتخت ، با ارسال کد رهگیری و پیگیری قابل رفع است و در پایتخت این مشکل با ارسال پیک فوری ، مرتفع گردیده است .

هزینه ارسال از دیگر نکاتی است که این مشتریان مطرح می کنند که با توجه به افزایش هزینه ها در سال جاری ، برخی از مشتریان را وادار به خرید حضوری می کند .

البته فروشگاه های اینترنتی که ارسال رایگان دارند ؛ این امکان را تبدیل به مزیت رقابتی خود کرده و باعث جلب رضایت مشتریان خود شده اند .

خطای انسانی در خرید اینترنتی از دیگر موارد مورد انتقاد مشتریان است.
مردانه
ارسال سایز و یا رنگ اشتباه ، و یا حتی تعداد ایتم های ثبت شده در سفارشات از خطا های رایج در فروشگاه های آنلاین است . که در نتیجه این امر نارضایتی مشتریان و پرداخت هزینه برای تعویض و یا مرجوع کالایی است که مطابق نیاز مشتریان نبوده است .

برای مثال برند سله بن تا ۷ روز این امکان را به مشتریان خود داده است که به هر دلیلی اگر کالا مطابق میل مشتری نبود ، کالا را مرجوع کرده و وجه خود را به طور کامل مسترد نماید .

وجود نیروهای حرفه ای در فروشگاه های اینترنتی پوشاک ضروریست زیرا مشتریان ناراضی انتظار رسیدگی مشکل خود را در نهایت ادب و احترام و سرعت دارند ؛ در نتیجه صبور بودن و توانایی حل مسئله ، دو فاکتور مهم برای نیرو هایی است که در این حوزه فعالیت می کنند.

هم چنین مشتریان از شارژ شدن و تامین ایتم های محبوب و پرفروش سایت های خرید اینترنتی ناراضی اند که لازم است است برندها به ان توجه بیشتری داشته باشند.

 

گران یا قاچاق

احتمالا با جستجو در فضای انلاین و شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام با قیمت های متفاوت پوشاک ، بسیار متعجب شده اید برای مثال ، برای یک مانتو زنانه معمولی ، قیمت ها از 200 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر است و همین موضوع مشتریان را گیج و مستاصل می کند .

متاسفانه به دلیل عدم نظارت سازمان های ذی ربط در فضای اینستاگرام و گاها وب ، اجناس قاچاق با قیمت های بسیار پایین ، عرضه و به فروش می رسد که همین موضوع تهدید بسیار بزرگی برای کسب و کارها و تولیدات داخلی محسوب می شود .

متاسفانه گاهی کاربران گول تبلیغات و قیمت کم این محصولات را می خوردند و خرید می کنند غافل از اینکه ، این پیج ها هیچ گونه پشتیبانی بعد از خرید به شما ارائه نمی دهند و با خرید قاچاق ، ضربه بزرگی به اقتصاد کشور و تولیدات داخلی ، وارد می شود .

از سوی دیگر بعضی انلاین شاپ های اینستاگرامی قیمت های بسیار گزافی برای پوشاک خود درخواست می کنند ؛ که با نگاهی مختصر به روند کار انان متوجه تفاوت این صفحات با برندهای ایرانی خواهیم شد .

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی پوشاک ایرانی ؛ چون متریال و مواد مصرفی محصولات خود را در مقادیر بالا تهیه می کنند ، قیمت بسیار مناسب تری نسبت به کسب و کارهای کوچک تر ارائه می دهند . برای مثال برند سله بن پلوشرت ها و تی شرت های خود را با قیمتی بی رقیب نسبت به سایر برندهای مشابه به بازار عرضه کرده است .

پلوشرت مردانه سله بن ، یکی از محصولاتی است که برای کمد تمام اقایان ، مورد نیاز و ضروری است . با خرید تیشرت و پلوشرت مردانه ، استایل های متفاوت و متنوعی ، در هر سبکی می توانید داشته باشید .

 

هم چنین این برندها با سیستم های وفاداری مشتری ، اجرای پروموشن های مختلف و تخفیفات فصلی ، حاشیه سود خود را به حداقل رسانده و بهره وری خود را بالا ببرند .

 

فروشگاه های اینترنتی پوشاک یا آنلاین شاپ های اینستاگرامی

همانطور که گفته شد ، امروزه فروشگاه های اینترنتی با تعریف سیستم های حمایت از مشتریان و خدمات پس از فروش لذت خرید را برای مشتریان  دو چندان کرده اند .

تضمین سلامت کالا ، امکان تعویض و مرجوع و ارسال رایگان و به موقع  ، مزیت های سودمندی هستند که مشتریان را ترغیب به خرید از فروشگاه اینترنتی پوشاک در مقایسه با آنلاین شاپ های اینستاگرامی کرده است.

تاخیر در پاسخگویی و ارسال ، عدم وجود پشتیبانی مناسب پس از فروش ، مغایرت در رنگ کالای ارسال شده به دلیل عکاسی نامناسب و نپذیرفتن هیچ گونه مسئولیت پس از خرید ؛  از جمله مشکلاتی هست که مشتریان به عنوان تجربه خرید ناموفق از آنلاین شاپ های اینستاگرامی یاد کرده اند.

در ادامه چند مورد از مزایا خرید اینترنتی نسبت به انلاین شاپ های اینستاگرامی را باهم مقایسه می کنیم

 

حامی مشتریان

استفاده از سیستم های حمایت از مشتریان یکی از مهم ترین شاخصه های خدمات و فروش فروشگاه های اینترنتی پوشاک است و شاید بتوان گفت یکی از اصلی ترین تفاوت های فروشگاه های اینترنتی از آنلاین شاپ های اینستاگرامی همین مورد است.

همراهی مشتری از انتخاب محصول تا تحویل کالا ، همیشه در دسترس بودن کارشناسان فروش این وب سایت ها به خصوص در مواقع نیازمشتری ، ارسال های سریع و به موقع سفارشات و تخصیص اعتبار و تخفیف های گوناگون برای مشتریان وفادار و جدید حس اعتماد و ارزشمند بودن را به مشتری القا می کند .

فروشگاه های اینترنتی پوشاک با به بکارگیری اطلاعات ، نیروی متخصص ، دستگاه های بروز در جهت بهبود عملکرد و حس رضایتمندی مشتریان بسیار تلاش می کنند و برنامه های بلند مدتی برای ایجاد حس وفاداری در مشتریان  در نظرگرفته اند .

این فروشگاه ها در تمام مراحل از ابتدای سفارش تا زمانی که  سفارشات به دست مشتریان رسیده و حتی بعد از ان برای انجام اقدامات تعویض و یا مرجوع سفارش ، مشتری را راهنمایی و حمایت می کنند .

تضمین کیفیت و اصالت کالا هم  یکی از مواردی هست که خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی پوشاک ایرانی را به یک تجربه خوشایند بدل کرده است .

 

باشگاه مشتریان

فلسفه کلی باشگاه مشتریان به یک تاجر آمریکایی در سال 1793 برمی گردد ،  این تاجر با ایجاد تعدادی نشان معین که در خریدهای مختلف مشتریان به آن ها هدیه می داد ، مشتریان وفادار خود را شناسایی می کرد و مشتری با داشتن چند نشان می توانست محصولی رایگان و یا با تخفیف خریداری کند.

بعدها برندهای مختلف با تکمیل و بهبود این سیستم ، سیستم وفاداری مشتریان را راه اندازی و استفاده کردند .

امروزه مفهوم باشگاه مشتریان به قدری  گسترده و پیشرفته شده ، که مشتریان وفادار عضو خانواده یک برند به شمارمی روند.

فروشگاه های اینترنتی با ثبت اطلاعات کاربری و سوابق خرید مشتری اعتبار و تخفیف های گوناگونی برای مشتریان وفادار درنظر می گیرند.

به طور مثال برای هرکالا امتیازی در نظر گرفته شده و با خرید محصول امتیاز آن وارد حساب کاربری مشتری می شود که در خرید بعدی می تواند با استفاده از آن اعتبار تخفیف و یا خدمات ارسال رایگان دریافت کند .

هم چنین با استفاده از اطلاعات کاربری مشتری در زمان تولد و یا مناسبت های خاص با ارسال پیام تبریک ؛ حس خوشایند صمیمیت را در مشتری ایجاد می کند.

سیستم های وفاداری در آنلاین شاپ های اینستاگرام وجود ندارد و شناخت مشتریان وفادار عمدتا به دلیل مراجعه مکرر مشتری جهت ثبت سفارش توسط مسئول پاسخگویی دایرکت انجام می شود و مشتریان وفادار یک انلاین شاپ به هیچ عنوان هیچ زمانی ، شناخته و تحسین نمی شوند ، و با ان ها مانند یک مشتری که برای اولین بار خرید می کند ، رفتار می شود ؛ همین موضوع باعث می شود انلاین شاپ ها و این گونه پیج های فروش به راحتی مشتریان خود را ازدست می دهند.

تعویض و مرجوع

اگر با مشتریان و یا کاربران خرید آنلاین صحبت کرده باشید همگی تجربیاتی تلخ و ناگوار و نارضایتی از برخی فروشگاه های اینترنتی پوشاک داشته اند.

تعدادی از این نارضایتی ها مربوط به ، انتخاب نامناسب سایز (عدم توجه به جدول سایز) و یا رنگ و جنس محصول است ، که با مقاومت و امتناع این فروشگاه ها برای تعویض و مرجوع کالا روبرو شده است .

فروشگاه های اینترنتی پوشاک ایرانی عموما ضمانت هفت تا پانزده روزه تعویض و مرجوع کالا را بدون قیدشرط دارند و کالا را در بازه زمانی تعیین شده تعویض و یا مرجوع می کنند به طور مثال در فروشگاه اینترنتی پوشاک برند سله بن ضمانت هفت روزه تعویض و مرجوع کالا انجام می شود ودریافت کالای تعویض و یا مرجوعی برای مشتریان شهر محل استقرار دفتر مرکزی توسط پیک فروشگاه انجام می شود و برای مشتریان شهرهای دیگر توسط پست پیشتاز ، فرآیند تعویض و مرجوع را تسریع بخشیده است ، عودت چند روزه وجه به حساب مشتریان ، حس امنیت و ارامش خاطر را به مشتریان هدیه کرده است .

هزینه ارسال

هزینه ارسال در خرید اینترنتی تنها هزینه ای است که گاهی برای مشتریان خریدهای آنلاین ناخوشایند است در فروشگاه های اینترنتی پوشاک ایرانی این حس و نیاز مشتریان شناسایی شده و برای جلب رضایت مشتری اقداماتی ،  از جمله هزینه ارسال رایگان در خریدهایی بالاتر از سقف مبلغ تعیین شده فروشگاه ، بسته بندی مناسب ، محکم و زیبا و هم چنین ارسال پیک و تحویل درب منزل با ادب و احترام که درخور مشتریان است ، صورت گرفته است .

در انلاین شاپ ها و پیج های اینستاگرامی متاسفانه هیچ سیستم یکپارچه برای کاهش هزینه و سودرسانی به مشتری وجود ندارد و همین موضوع کاملا به ضرر کاربران و مشتریان این گونه فروشگاه ها تمام شده است .

پشتیبانی در دسترس

شیوه خرید سنتی و رودرو با فروشنده امنیت خاطر و حال خوب در مشتری  ایجاد می کند ، درک نیاز و برآورده شدن آنی نیاز یک خرید و فروش موفق را رقم می زند.

در سال های اولیه گسترش فروش آنلاین این حس و نگرانی در مشتریان ایجاد شد که با خرید بدون ارتباط مستقیم با فروشنده دچار مشکل در خرید شوند؛ هم چنین پرداخت هزینه آنلاین ، نگرانی ایجاد بستری برای کلاه برداری را در مشتری به وجود آورد .

در دسترس بودن پشتیبان فروش و پاسخگویی به نیاز و سوالات مشتری و رفع ابهامات در خرید انان ، این مشکل را حل نمود .

در آنلاین شاپ های اینستاگرامی عمدتا پاسخگویی و پشتیبانی فروش از طریق دایرکت انجام می شود و به دلیل حجم بالای پیام ها امکان دیده نشدن پیام مشتری در لحظه بالاست هم چنین عدم اطلاعات کافی تماس ، و برقراری ارتباط یکی از ضعف های فروش آنلاین شاپهاست که جای نقد دارد .

در فروشگاه های اینترنتی پوشاک پشتیبانی فروش یک اصل مهم است و برای این مهم ، نیروی انسانی متخصص تخصیص داده شده است .

پشتیبان و مشاوره فروش در زمان انتخاب لباس تا ارسال کالا نگرانی مشتری از دیده نشدن نیاز و مشکلات به وجود آمده هنگام خرید را رفع می کند و در همه حال از مشتری حمایت خواهدکرد .

 

اعتبار و اطمینان

برای بسیاری از مردم دنیا کیفیت و اصالت کالا یکی از مهم ترین شاخصه های انتخاب محصول است آنها حتی تمایل دارند پول بیشتری خرج کنند اما از کیفیت کالای موردنظرشان اطمینان کامل داشته باشند .

با ورود کالاهای قاچاق و تشخیص دشوار کالای با کیفیت از بی کیفیت در عکسهای فروش آنلاین و هم چنین دسترسی اسان برای ایجاد یک صفحه در اینستاگرام بدون نیاز به تکمیل و یا تایید اطلاعات وارد شده ؛ خرید امن و اعتماد به فروشگاه های انلاین را سخت کرده است .

فروشگاه های اینترنتی پوشاک ، پس از ثبت و تایید  اطلاعات در مرکز توسعه تجارت الکترونیک و دریافت نماد الکترونیک این تضمین را می دهند که حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت بشناسند و در جهت حفظ رضایت مشتری کوشا باشند .

درج این نماد در صفحات وبسایت حس اعتماد در مشتری ایجاد می کند .

ضمانت اصالت کالا و کیفیت از دیگر اقدامات فروشگاه های اینترنتی پوشاک ایرانی  است که مطلوب مشتریان است از جمله وبسایت های فروشگاه اینترنتی که نماد اعتماد الکترونیک دارند فروشگاه اینترنتی سله بن با 12 سال سابقه است .

 

تاثیر بلاگرها در فروش اینترنتی

در سال های اخیر با محبوبیت شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام ، تاثیر بلاگرها و افراد مشهور در این فضا به قدری گسترده شده است که می توان انان را پادشاهان ، امروزه سبک تبلیغات نیز محدود به رسانه های جمعی نیست و شیوه تبلیغات در شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام تاثیر بسیاری در فروش دارد.

تاثیرتبلیغات  بلاگرها در فروش و اعتبار یک کسب و کار و یا صفحه شخصی به قدری زیاد است که  با ایجاد یک استوری، فروش آن کسب و کار حتی تا 10 برابر افزایش خواهد داشت .

گاهی میزان تعصب دنبال کنندگان یک بلاگر یا اینفلوئنسر به قدری زیاد است که با تایید بلاگر ، ان ضفحه به اعتبار و دنبال کننده بالا در صفحه های اجتماعی می رسد .

بازدهی تبلیغات بلاگرها  نیازمند شناسایی درست مخاطبین و زمینه کاری آن هاست  برخی از کسب و کارها علی رغم پرداخت هزینه هنگفت گاها حتی تا 100 میلیون تومان از این تبلیغات ناراضی هستند و این عدم رضایت به این دلیل است که حوزه کاری و سلیقه شناسی مخاطبین ضعیف عمل کرده و بلاگر مناسبی برای تبلیغ محصول خود انتخاب نکرده اند .

آنلاین شاپ ها به دلیل هم بستر بودن در یک فضای کاری با بلاگرها عمدتا تعامل و تبلیغات بیشتری نسبت به فروشگاه های اینترنتی داشته اند.

داشتن فضا و زیرساخت  و پشتیبانی مناسب می تواند مشتریانی که از راه تبلیغات جذب کسب کار شده اند را به مشتریانی دائم و وفادار تبدیل کند.

فروشگاه های اینترنتی عمدتا این بستر را دارا هستند و توانایی تبدیل کردن مشتریان بالقوه به بالفعل را دارند.

جدید
آبیآبی
آبی Dآبی D
آبی Lآبی L
سرمه ایسرمه ای
+7
138,000 تومان
جدید
آبی Dآبی D
آبی Lآبی L
بنفشبنفش
زرد Dزرد D
+9
248,000 تومان
جدید
آبی Dآبی D
سبزسبز
سفیدسفید
صورتی Dصورتی D
+2
368,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.